reklama
Kierowca miał ponad 4 promile! Policjant po służbie pomógł w zatrzymaniu - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Kierowca miał ponad 4 promile! Policjant po służbie pomógł w zatrzymaniu

0

Ponad 4 promile alkoholu miał w organizmie 38-latek kierujący jeepem w miejscowości Lipa (powiat stalowowolski). Informację o tym, że kierujący może być pod wpływem alkoholu, dyżurny otrzymał od policjanta z posterunku w Zaklikowie, który po służbie wracał do domu.

W czwartek, 30 kwietnia policjant z Posterunku Policji w Zaklikowie wracając po służbie, w miejscowości Lipa, pod jednym ze sklepów, zwrócił uwagę na wsiadającego do jeepa mężczyznę. Sposób poruszania się obserwowanego kierowcy wskazywał, że może on być pod wpływem alkoholu. Policjant powiadomił o tym fakcie dyżurnego, a sam udał się za jeepem i na bieżąco przekazywał informacje policjantom o jego lokalizacji.

Zobacz także:
– W Staszowie przedszkola otworzą dopiero 14 maja
– Po wypiciu wina trafili do szpitala. Jeden z nich zmarł
– Galeria VIVO! w Stalowej Woli wznawia działalność

Kierujący jeepem zatrzymał się w kompleksie leśnym w miejscowości Lipa. Przybyli na miejsce policjanci zbadali jego trzeźwość. Okazało się, że 38-latek miał ponad 4 promile alkoholu w organizmie. Został przewieziony do policyjnego aresztu.

Za swój czyn odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Stalowa Wola

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.