Kolejny Pchli Targ w Tarnobrzegu już w najbliższy weekend! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Kolejny Pchli Targ w Tarnobrzegu już w najbliższy weekend!

0

W najbliższą niedzielę, 24 kwietnia, w Tarnobrzegu odbędzie się kolejny Pchli Targ. 

„Pchli Targ” – impreza  podczas której można kupić i sprzedać praktycznie wszystko, utworzona została w ubiegłym roku. Ubiegłoroczne edycje regularnie przyciągały tłumy kupujących i sprzedających. Nie inaczej było przed miesiącem:

Pierwszy w tym roku „Pchli Targ” w Tarnobrzegu za nami [zdjęcia]

Wydarzenie odbywa się już tradycyjnie na placu targowym przy ul. Kwiatkowskiego. Zasady nie zmieniają się: można kupować, sprzedawać, wymieniać, oglądać bez wcześniejszych zapisów, czy rezerwacji. Opłaty także pozostają na poziomie z poprzedniego miesiąca. Mile widziani są handlujący antykami i starociami, ale również osoby, które chcą pozbyć się niepotrzebnych rzeczy przechowywanych w domu.

– Pchli targ ma już swoich stałych bywalców, wiele osób złowiło prawdziwe skarby i mamy nadzieję, że ta formuła będzie się rozwijać – mówi współorganizatorka Justyna Uchańska. – Niedawno powstał profil targu na Facebooku, zapraszamy do polubienia tej strony (https://www.facebook.com/tbg.pchli.targ/). Znajdą się tam wszystkie najważniejsze informacje, ciekawostki, terminy. Zachęcamy także uczestników do pochwalenia się swoimi zdobyczami.

Tarnobrzeski Pchli Targ odbywa się cyklicznie w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Organizatorzy planują je do listopada włącznie. Współorganizatorami wydarzenia są: Zakład Działalności Gospodarczej Klubu Sportowego „Siarka” i Tarnobrzeski Dom Kultury.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.