Koncert Michała Wiśniewskiego w Sandomierzu! - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Koncert Michała Wiśniewskiego w Sandomierzu!

1

Już 21 marca o godzinie 19.00 odbędzie się akustyczny koncert Michała Wiśniewskiego w Domu Katolickim. 

Jak poinformował wokalista jest to pierwsza odsłona akustycznych koncertów. Usłyszymy na nich największe przeboje, w wersjach akustycznych, na żywo! Zaczarują nas dźwięki płynące z pianina, basu, gitary oraz instrumentów perkusyjnych… Te koncerty z pewnością pozostaną na długo w pamięci każdemu, kto postanowi udać się na to muzyczne wydarzenie!

Podczas koncertów usłyszymy jednak nie tylko samego Michała, ale również Anię Świątczak – wokalistkę zespołu Ich Troje, której wspaniały głos w przepięknych balladach przyprawia widza o wzruszenie. Oprócz największych hitów Michała, takich jak “A wszystko to…” , “Powiedz”, “Zawsze z Tobą chciałbym być”, “Kochaj mnie Kochaj” czy “Wypijmy za to!”, usłyszymy również utwory “A niech gadają”, “Mandy”, “Nienawiść” , “Czekanie”, “Papierosy, wóda, sex”, czy “Zawsze naprzód nigdy wstecz” i wiele innych…

-21 marca będziemy dla Was w przepięknym Sandomierzu . Zapraszamy serdecznie na pierwszą część Michała Wiśniewskiego Akustycznie . Jesteśmy okrutnie stęsknieni za Wami i wszystkim, co z koncertami związane. Wpadnijcie! – poinformował na swoich mediach społecznościowych artysta.

 

Udostępnij

1 komentarz

  1. beztalencie na

    Biedronia teraz niechaj zaproszo. Majo podobne włosy.Razem mogo pośpiewać.