reklama
Koncert zespołu Babsztyl - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Koncert zespołu Babsztyl

0

Legendarna grupa Babsztyl wystąpi 9 sierpnia o godz. 20.30 (piątek) w Przybysławicach k. Klimontowa. Koncert zespołu będzie pierwszym punktem imprezy pod hasłem „Weekend Country” zorganizowanej przez Dwór na Wichrowym Wzgórzu.
Babsztyl obecny jest na polskiej scenie muzycznej od 1977 roku. Formacja nagradzana była na najbardziej prestiżowych imprezach muzycznych w kraju m.in. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Zdobyła również „Złoty pierścień” na Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w Kołobrzegu. Jej muzyka to połączenie folku i country-rocka. Zespół znany jest z takich utworów jak choćby: „Kiedy góral umiera”, „Czy mamy jeszcze czas” oraz „W siną dal”.
Bilety na koncert grupy w cenie 20 zł, rezerwować można pod numerem telefonu 604 287 125.
Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie. Otrzyma je osoba, która jako pierwsza zadzwoni w czwartek do tarnobrzeskiej redakcji Tygodnika.
W sobotę podczas Weekendu Country, będzie można zobaczyć pokazy jazdy konnej i dawnych tańców. W niedzielę zaplanowane jest spotkanie z artystą plastykiem Tomaszem Staszewskim.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.