Koncerty rockowe "pierwszej ligi" w TDK – zapowiedź tarnobrzeskiego magistratu - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Koncerty rockowe „pierwszej ligi” w TDK – zapowiedź tarnobrzeskiego magistratu

2

Urząd Miasta Tarnobrzega planuje zorganizować dwa koncerty zespołów z „pierwszej ligi” muzyki rock. W tym celu na ostatniej sesji dokonano zmian w uchwale budżetowej na 2022 rok.

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Tarnobrzega podjęta została uchwała zmian w budżecie na 2022 rok. Dotyczą one m.in. przeznaczenia 60 tys. zł dotacji podmiotowej dla Tarnobrzeskiego Domu Kultury w Tarnobrzegu celem realizacji imprez kulturalnych. Dotyczą one m.in. potańcówek na pl. Bartosza Głowckiego, o których informowaliśmy tutaj:

Potańcówki na pl. Bartosza Głowckiego w Tarnobrzegu – pierwsza już w czerwcu

Na tym jednak nie koniec. Jak zapowiedział rzecznik prasowy urzędu miasta Tarnobrzega, magistrat planuje zrogranizowanie cyklu koncertów „Rock TDK”. – W tym roku za nami jest już Tarnobrzeska Wiosna Kabaretowa, jesteśmy w trakcie wydarzenia „Muzyka z Energią”. Trzecia impreza, która wpisałaby się w kalendarz imprez kulturalnych w naszym mieście, to „Rock TDK” . Chcemy zorganizować dwa koncerty, w Tarnobrzegu pojawią się zespoły z pierwszej ligi rockowej – powiedział podczas sesji Wojciech Lis. Nie zdradził jednak ich nazw.

2 komentarze

Zostaw odpowiedź