Koniec sagi transferowej. Krzysztof Ropski odchodzi z Siarki Tarnobrzeg, lecz pozostaje w III lidze

0

Najlepszy strzelec piłkarskiej III ligi grupy IV Krzysztof Ropski postanowił odejść z Siarki Tarnobrzeg. Zdobywca 16 bramek w rundzie jesiennej przechodzi do trzeciego zespołu rozgrywek Motoru Lublin, chociaż był bliski transferu na zaplecze ekstraklasy.

Od pewnego czasu nie milkły spekulacje, czy obecny król strzelców III ligi opuści siarkowy gród i jeśli tak, to do jakiego zespołu trafi. Ropski przygotowania do rundy wiosennej rozpoczął od testów w Stomilu Olsztyn, 11. drużynie I ligi. Kilka dni temu na Twitterze prezes klubu, Wojciech Kowalewski podziękował zawodnikowi podejście do nich “Dziś zakończyły się testy medyczne Krzysztofa Ropskiego w @StomilOlsztynSA Dziękuję zawodnikowi za postawę i życzę sukcesów w dalszej karierze. #fivefingers” – napisał były bramkarz Reprezentacji Polski.

Oprócz Stomilu, zainteresowany zatrudnieniem piłkarza był rywal Siarki Tarnobrzeg w III lidze, Motor Lublin. Wczoraj Krzysztof Ropski ostatecznie podpisał właśnie z tym zespołem półtoraroczny kontrakt.

Share.

Comments are closed.