Konkurs fotograficzny ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’

0

Tygodnik Nadwiślański w partnerstwie z Enea Elektrownia Połaniec S.A organizuje konkurs fotograficzny dla dzieci i młodzieży do 13. roku życia.

Zapraszamy dzieci i młodzież z powiatów tarnobrzeskiego, sandomierskiego, staszowskiego, opatowskiego, stalowowolskiego, niżańskiego, mieleckiego i kolbuszowskiego do udziału w konkursie w ramach kampanii edukacyjno- -informacyjnej ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’ dotyczącej wykorzystania wody oraz energii elektrycznej w codziennym życiu.

Zadanie konkursowe:

Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia, które ukazuje jak dbasz o środowisko, oszczędzając wodę czy energię elektryczną.

Nagrody w konkursie:

Zdjęcia wszystkich prac opublikujemy na naszym portalu, a pięć zwycięskich zaprezentujemy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”. Autorzy pięciu najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody.

Jak dokonać zgłoszenia:

Prace konkursowe należy przysyłać (wraz z wypełnioną zgodą rodzica lub opiekuna prawnego – formularz zgody dostępny TUTAJ) na adres mailowy: konkurs@tyna.info.pl w tytule wpisując ,,Enea dla przyrody – Nie marnuj energii i wody’’. W treści maila trzeba podać imię i nazwisko autora, miejscowość oraz numer telefonu w celu poinformowania o zwycięstwie w konkursie.

Na prace czekamy do 24 sierpnia.

Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Share.

Comments are closed.