Konkurs plastyczny "Ekoludki – to my". Stwórz ekoludka i wygraj nagrody! - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Konkurs plastyczny „Ekoludki – to my”. Stwórz ekoludka i wygraj nagrody!

0

W ramach tegorocznej kampanii „Środowiskowo odpowiedzialni”, prowadzonej w partnerstwie z Eneą Elektrownią Połaniec, zaplanowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody.

Udział w konkursie „Ekoludki – to my” mogą wziąć dzieci w wieku do 12 lat z powiatów staszowskiego, tarnobrzeskiego, sandomierskiego, opatowskiego, stalowowolskiego i niżańskiego.

Zadanie konkursowe:
Konkurs polega na wykonaniu postaci, robotów, kukiełek i ludzików przy użyciu surowców wtórnych, które
na co dzień wyrzucamy do kosza. Prace na konkurs wraz z formularzem zgłoszeniowym należy dostarczyć lub przesłać do siedziby redakcji „Tygodnika Nadwiślańskiego”, ul. 1 Maja 4a, 39-400 Tarnobrzeg. W treści należy podać imię i nazwisko autora, miejscowość oraz numer telefonu w celu poinformowania o zwycięstwie w konkursie. Na prace czekamy do 10 czerwca! 

Nagrody:
Nagrody dla zdobywców trzech pierwszych miejsc: Tobi Robot Smartwatch, rodzinny bilet wstępu do parku rozrywki, planszówki, gadżety. Dodatkowo przyznane zostaną dwa wyróżnienia. Zdjęcia wszystkich prac opublikujemy na naszym portalu, a pięć zwycięskich zaprezentujemy w papierowym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

Regulamin , Formularz – zgoda rodziców

 

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.