Kontrowersyjne wpisy J. Korwin-Mikkego, K. Bosak ripostuje

0

Po pierwszej turze wyborów prezydenckich, w której Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji, zdobył 6,78% głosów (czwarty wynik), jeden z liderów jego ugrupowania, Janusz Korwin-Mikke w mediach społecznościowych w kontrowersyjny sposób odniósł się do elektoratu. Bosak odciął się od tych poglądów.

“Nie ukrywam, że martwi mnie wyrażanie radości, że spadł procent popierających KONFEDERACJĘ mężczyzn. Moim celem jest mieć poparcie 40% mężczyzn i 5% kobiet. To mężczyźni torują drogę do zmian. Kobiety i tak w przyszłości podążają za mężczyznami” – napisał dzień po wyborach Janusz Korwin-Mikke. Na ten wpis postanowił odpowiedzieć Krzysztof Bosak. – “Być może na początku XX wieku kobiety politycznie podążały za mężczyznami. Dziś tak nie jest, czego świadectwem jest różny rozkład poparcia w obu grupach płciowych. Jednym z celów mojej kampanii było przekonanie do nas większej liczby pań. Protekcjonalne wypowiedzi temu nie służą” – napisał kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich.

W komentarzach pod wpisem Koriwn-Mikkego zawrzało. Ten jednak na Facebooku dodał jeszcze bardziej wzbudzający emocje wpis – “Powiedzmy jasno: do wyborów 3 lata, a pamięć wyborców jest krótsza, niż dwa tygodnie. Dlatego właśnie teraz można sobie pozwolić na pisanie prawdy – a nie głupot obliczonych na poparcie mas wytresowanych przez szkoły-uczelnie-telewizję.

A prawda jest taka, że cywilizacja upada – a przyczyną jest wprowadzenie d***kracji, a następnie rozszerzenie jej na kobiety.

Mądre kobiety doskonale wiedzą, że w ich interesie leży, by kobiety NIE MIAŁY czynnego prawa wyborczego. Bo co z tego, że ona sobie zagłosuje – skoro prawo głosu otrzymają również wyznawczynie p.prof.Magdaleny Środowej, p.Anny Sobeckiej czy p.Marceliny Zawiszy??!? W d***kracji jej jeden głos nie ma znaczenia. Te miliony głosów – mają (…) Być może więcej głosów uzyska się schlebiając kobietom – ale głosić trzeba, że rządzić muszą mężczyźni, a kobiety muszą ich słuchać”napisał między innymi polityk.

Do wpisu odnieśli się znów wyborcy Konfederacji – “Nie no, Pan to już chyba hobbystycznie lubi niszczyć pracę zespołu”, “I dlatego uważam, że nie wszyscy chcieli głosować na Bosaka, bo jak zwykle Korwin musi popsuć wszystko swoim gadaniem. Jak raz sie coś źle powie to takim ludzie Cie zapamiętają. Panie Korwinie, czas odejść na emeryturę i dac wykazać się młodszym konfederatom, bo niszczy Pan to, co buduje Pan Mentzen, Bosak, Dziambor.” – pisali w komentarzach internauci.

Powiedzmy jasno: do wyborów 3 lata, a pamięć wyborców jest krótsza, niż dwa tygodnie. Dlatego właśnie teraz można sobie…

Opublikowany przez Janusza Korwin-Mikke Wtorek, 30 czerwca 2020

Fot. Facebook Janusz Korwin-Mikke

Share.

Comments are closed.