Koronawirus – Kibice pomagają sandomierskiemu szpitalowi

0

Kibice sandomierskiej “Wisły” włączają się do akcji pomocy Szpitalowi Specjalistycznemu Ducha Świętego, odpowiadając na apel grupy “Solidarni ze służbą zdrowia Sandomierz”. Przez cały najbliższy tydzień będą gromadzić najpotrzebniejsze rzeczy.     

“Na pierwszym froncie walki, powstrzymania tej koszmarnej epidemii są ratownicy, dlatego zjednoczmy się wszyscy i wspomóżmy szpital w Sandomierzu, dzielnych ratowników najlepiej jak tylko potrafimy. Nam, kibicom bardzo zależy, aby w akcję włączyły się nie tylko osoby sympatyzujące z naszym klubem, ale przede wszystkim mieszkańcy naszego miasta oraz całego powiatu. Razem pokażmy siłę!” – napisali w swoim apelu kibice.

CZYTAJ TAKŻE:

Kibice Siarki chcą pomóc szpitalowi w Tarnobrzegu

Dzisiaj, tj. w poniedziałek, 23 marca rozpoczyna się zbiórka.  Przez cały tydzień będą gromadzone rzeczy, które trafią do sandomierskiego szpitala. Należy je dostarczać do siedziby Klubu SKS Wisła na stadionie przy ulicy Koseły 3a.

Inicjatorzy akcji przypominają, że najbardziej potrzebne są: maski z filtrem,  płyny do dezynfekcji, google ochronne i kombinezony. Proszą również o przekazywanie wody w butelkach, innych napojów i kubków jednorazowych.

Osoby zainteresowane włączeniem się do pomocy mogą kontaktować się za pośrednictwem  poczty elektronicznej –  wislasks@gmail.com lub telefonicznie: 609 555 446.

Share.

Comments are closed.