reklama
Koronawirus w tarnobrzeskiej "dziesiątce". 18 klas na zdalnym nauczaniu - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Koronawirus w tarnobrzeskiej „dziesiątce”. 18 klas na zdalnym nauczaniu

1

W Szkole Podstawowej numer 10 w Tarnobrzegu im. Janusza Korczaka, u jednej z nauczycielek stwierdzono zakażenie koronawirusem. Od jutra kilkanaście klas będzie odbywać naukę w formie zdalnej.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 10 zarządziła zdalne nauczanie u uczniów z klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych od środy, 3 listopada. W sumie wirtualną naukę odbywać będzie 18 klas.

Klasy objęte zdalnym nauczaniem będą kończyć kwarantannę w różnych dniach, począwszy od najbliższego czwartku, aż po początek przyszłego tygodnia. Wszystko zależy od tego, czy uczniowie mieli kontakt z zakażoną nauczycielką na początku czy na końcu tygodnia – poinformował dyrektor Szkoły Podstawowej numer 10, Paweł Paradowski.

Zobacz także:
– Zderzenie czterech aut na wiadukcie w Tarnobrzegu. Ogromne korki na ulicach miasta [aktualizacja][zdjęcia]

Nauczanie w trybie zdalnym odbywa się łącznie w pięciu szkołach publicznych w Tarnobrzegu. Objęte kwarantanną są dwie klasy technikum i liceum Zespołu Szkół nr 3, trzy klasy pierwsze i jedna klasa druga w „Jachowiczu”, uczniowie klasy czwartej, piątej i ósmej ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz pierwsza klasa technikum z „Prymasówki”. Na „zdalne nauczanie” musieli przejść również uczniowie kilku szkół niepublicznych.

Jeden komentarz