Kradli paliwo, artykuły spożywcze i sprzęt elektroniczny. 26-latek usłyszał 14 zarzutów - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Kradli paliwo, artykuły spożywcze i sprzęt elektroniczny. 26-latek usłyszał 14 zarzutów

0

Łącznie 14 zarzutów usłyszał w tym tygodniu 26-letni mieszkaniec Nowosielca, który wraz z towarzyszem, 38-letnim mieszkańcem Racławic, dopuszczał się kradzieży artykułów spożywczych, sprzętu elektronicznego i paliwa. Mężczyźni przyznali się do wszystkich zarzucanych im czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nisku ustalili tożsamość mężczyzn odpowiedzialnych za wielokrotne kradzieże paliwa z kilku stacji benzynowych, do których doszło w okresie od września do grudnia ubiegłego roku na terenie powiatu niżańskiego. Straty zostały oszacowane na łączną kwotę 1560 złotych.

Po przejrzeniu nagrań z monitoringu policjanci dotarli do 26-letniego mieszkańca Nowosielca, który, jak się okazało, jest również odpowiedzialny za kradzież w jednym ze sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Wówczas łupem złodzieja padł głośnik i słuchawki, których łączna wartość została oszacowana na 530 złotych.

Zobacz także: 
– Sandomierz. Wojciech Dumin nowym dyrektorem Miejskiej Biblioteki Publicznej

Mężczyzna został także rozpoznany na nagraniu ze sklepu spożywczego w powiecie niżańskim, w którym kilka razy ukradł artykuły spożywcze. 26-latek, podczas czterech z siedmiu „wizyt” sklepowych, był w towarzystwie swojego kolegi, 38-letniego mieszkańca Racławic.

Prowadzone przez policjantów działania oraz zgromadzony materiał dowodowy w sprawie kradzieży, pozwolił w tym tygodniu na przedstawienie mężczyznom zarzutów. 26-latek usłyszał ich łącznie 14, a dodatkowo jeszcze dostał zarzut niestosowania się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Mieszkaniec Nowosielca, jak i jego 38-letni towarzysz przyznali się do wszystkich czynów i dobrowolnie poddali się karze.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.