Krzysztof Ropski, snajper wyborowy!

11:45, 29.08.2019 JZ

Piłka nożna - III liga

W piątej kolejce spotkań o mistrzostwo III ligi grupy IV piłkarze Siarki pokonali w Tarnobrzegu Chełmiankę Chełm Lubelski 4:1 (1:0).

Była to czwarta wygrana tarnobrzeskiego lidera, a kolejny popis swoich snajperskich możliwości zaprezentował Krzysztof Ropski.

Napastnik Siarki zdobył trzy gole w tym meczu, odpowiednio w: 14., 76. oraz 90+2 minucie spotkania. Dodajmy, że były to odpowiednio: ósme, dziewiąte i dziesiąte trafienia Krzysztofa Ropskiego w tym sezonie, który jest zdecydowanym liderem strzelców tego szczebla rozgrywek. Czwartego gola dla gospodarzy, dającego prowadzenie naszej drużynie 2:1, zdobył Kamil Kargulewicz.

Honorowego gola dla ekipy z Chełma Lubelskiego w 49. minucie spotkania zdobył Paweł Wolski.

Kolejne spotkanie Siarka rozegra także w Tarnobrzegu, a rywalem naszego zespołu w sobotę, o godzinie 17, będą rezerwy ekstraklasowej Korony Kielce. (zb)