Ktoś wyrzucił śmieci na os. Nadole w Tarnobrzegu. Mieszkańcy dają sprawcy 24h na ich sprzątnięcie - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Ktoś wyrzucił śmieci na os. Nadole w Tarnobrzegu. Mieszkańcy dają sprawcy 24h na ich sprzątnięcie

4
1 z 3

Nieznany sprawca przy jednej dróg na osiedlu Nadole pozostawił kartony ze śmieciami, odzieżą i makulaturą, w tym kartki z czytelnymi zapiskami, pełnymi nazwisk i numerów kontaktowych. Mieszkańcy osiedla dają „śmieciarzowi” 24h na ich zabranie i odgrażają się, że jeśli do tego nie dojdzie znajdą go.

O niechlubnym procederze poinformował „Tygodnik Nadwiślański” jeden z mieszkańców Tarnobrzega. Z relacji mężczyzny wynika, że w kartonowe pudła z odzieżą i innymi klamotami zostały pozostawione pod osłoną nocy w piątek, 22 października. Nasz czytelnik odnalazł je o poranku.

ZOBACZ TAKŻE:
Czego brakuje nad Jeziorem Tarnobrzeskim? Ruszają konsultacje

Kartony pełne śmieci ustawione były wzdłuż jednej z ulic dróg osiedla, a niektóre wrzucone zostały w przydrożne zarośla. Mogłoby to „nocnemu śmieciarzowi” ujść na sucho, gdyby nie zapomniał o tym, że w jednym z kartonów znajduje się spis numerów wraz z danymi kontaktowymi do kilkunastu osób.

Okoliczni mieszkańcy apelują do sprawcy o zabranie śmieci w ciągu najbliższej doby, w przeciwnym razie rozpoczną jej poszukiwania. Są przekonani, że mają na tyle informacji, że uda się im znaleźć „śmieciarza”.

porzucił śmieci

1 z 3

4 komentarze

  1. smieszne;podejma czynnosci ? heheheeh smiechu warte,owszem podejma czynnosci jak im goscia podejrzanego dostarcza na gotowo na komisariat !!!!!!!!!! krotki temat