„Laba” w SDK [ZDJĘCIA!] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 30 listopada
kondolencje
reklama

„Laba” w SDK [ZDJĘCIA!]

0

Co najmniej kilkaset dzieciaków odwiedza każdego dnia Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli. Trwa tu aż do 31 stycznia feryjna „Zimowa Laba” z niezliczonymi atrakcjami. Jej uczestnicy mają już za sobą wspólne snucie świątecznych wspominków, spotkania z dziadkami i babciami, każdego dnia zaskakują ich nowe propozycje. W rozszerzeniu galeria zdjęć.

A to zabawy integracyjne, a to bal maskowy, a to znów wspólne wyjście do kina, albo spotkanie z super-nowinkami technicznymi czy zajęcia związane z ruchem drogowym albo cykl wydarzeń sportowych „piłkarz, trener i kibic”. Urozmaiceniem są warsztaty wokalne, codzienne zajęcia plastyczne i taneczne, gry i konkursy, zajęcia z rękodzieła artystycznego, turnieje tenisa stołowego itp. Można też – w ramach coachingu kulturalnego – dowiedzieć się, jak zostać KIMŚ. Zajęcia trwają codziennie od godz. 10 do 13, zakończy je wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, połączone z zabawami na śniegu (o ile ten wytrwa do końca ferii).[nggallery id=118]

W Stalowej Woli swe równie bogate i urozmaicone oferty feryjne realizują także inne placówki i instytucje kultury – Muzeum Regionalne, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna.

Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.