Lider PO w Tarnobrzegu - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 28 listopada
kondolencje
reklama

Lider PO w Tarnobrzegu

3

   Kampania wyborcza przed zbliżającymi się wyborami samorządowym nabiera rumieńców. W środę 25 września do Tarnobrzega przyjechał Grzegorz Schetyna, przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Lider PO nie spotkał się z mieszkańcami, odbył tylko krótki briefing z dziennikarzami na placu Bartosza Głowackiego. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej startujący z okręgu rzeszowsko – tarnobrzeskiego.

   Grzegorz Schetyna podkreślał, że realizacja obietnic wyborczych przez Prawo i Sprawiedliwość to mit, zapewniał, że Koalicja Obywatelska utrzyma wszystkie programy socjalne wprowadzone przez obecny rząd, mówił również, że szczególny nacisk chce kłaść na stan służby zdrowia. Odnosząc się do naszego regionu, obiecał działania mające wskrzesić ideę Centralnego Okręgu Przemysłowego.

Udostępnij

3 komentarze

  1. koalicja POKO na

    Zachęcam również do oddania głosu na panią Klaudię Jachirę. Ukończyła Policealne Studium Aktorskie “L’Art Studio” w Krakowie, następnie ,rok ukończenia studiów na Wydziale Lalkarski PWST w Krakowie – Filia we Wrocławiu. Posiada pogatą obsadę aktorską w znanych filmach w latach 2011-2019. Szeroko angażuje się w akcje w obronie środowiska ,ma szerokie rozeznanie społeczno-polityczne .Osoba która godnie będzie reprezentować nasz region w parlamencie i dbać o nasze interesy

  2. Można wiele zarzucić KO ale na pewno nie to, ze posiada niekompetentne osoby jako kandydatów do Sejmu. Z naszego regionu startuje Paweł Poncyljusz , który ma wizje dotyczącą choćby powstawania nowych zakładów pracy w specjalnych strefach. Na pewno dużo osób go kojarzy z wcześniejszej działalności politycznej i gospodarczej , wiadomo więc że kieruje się odpowiednimi wartościami, wiadomo że jest skuteczny co wiele razy potwierdził.

  3. Są osoby z KO którym powinno dać się szansę reprezentowania tego regionu w sejmie. Między innymi pan Paweł Poncyljusz osoba z wartościami, która ma doświadczenie i w biznesie i polityce. Takie osoby mają szansę coś zdziałać, a dodatkowo wiedzą jak tutaj napędzić gospodarkę.