reklama
Lokalny patriota. Wideo! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Lokalny patriota. Wideo!

0
Sebastian „Jesioł” Jesiołowski

Sebastian „Jesioł” Jesiołowski

Raper Sebastian „Jesioł” Jesiołowski wraz z liczną grupą przyjaciół i znajomych promuje w hiphopowym teledysku Nową Dębę, przekonując, że dzięki ludziom z pasją w tym mieście drzemie siła.

Pieniądze na nakręcenie teledysku do utworu „W nas drzemie siła” Sebastian pozyskał z programu „Działaj lokalnie” realizowanego przez Fundację Fundusz Lokalny SMK. Napisany i koordynowany przez niego projekt nosił nazwę „Nasze małe, aktywne miasteczko”.

– Założeniem tego projektu było ukazanie Nowej Dęby w dobrym świetle. Moim celem, nie tylko tym razem, ale w zasadzie od zawsze jest promowanie ciekawych, młodych ludzi, ich pasji, zajawek, aktywności. Chciałem pokazać, że w tak małym mieście jak Nowa Dęba jest naprawdę wiele osób, które coś robią i których warto przedstawić szerszej publiczności. Uważa, że to właśnie tacy ludzie rzucają to dobre światło na nasze miasto. To właśnie w nich drzemie siła tego miasta – stąd wziął się tytuł utworu i teledysku – tłumaczy Jesioł.

W teledysku wystąpiło w sumie ponad 40 osób – między innymi bokserów, piłkarzy, karateków czy motocyklistów. Wśród nich możemy dostrzec dwukrotnego olimpijczyka Grzegorza Sudoła. (…)

Rafał Nieckarz

Więcej w papierowym wydaniu „TN”.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.