Lucjusz Nadbereżny Samorządowcem Roku. Sportowa nagroda dla prezydenta Stalowej Woli - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 18 stycznia
reklama

Lucjusz Nadbereżny Samorządowcem Roku. Sportowa nagroda dla prezydenta Stalowej Woli

0

W piątek w Hotelu Łańcut miała miejsce Gala Podkarpacka Nike 2019, organizowana przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Podczas niej nagrodzony został prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny, który otrzymał tytuł „Samorządowca Roku”.

„Nike” to najważniejsze doroczne nagrody w Podkarpackim ZPN. Wręczane są najlepszym piłkarzom, trenerom i działaczom. Mimo finansowych problemów lokalnego ZPN-u związanych z restrukturyzacją w Podkarpackim Banku Spółdzielczym, piłkarska gala odbyła się dzięki pomocy sponsorów, którzy postanowili wesprzeć jej organizację.

CZYTAJ TAKŻE:

Mateusz Nowak prezesem Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli

Wśród nominowanych znalazły się osoby związane z naszym regionem. W kategorii Samorządowiec Roku kandydatem był prezydent Stalowej Woli, Lucjusz Nadbereżny. Z kolei o miano Trenera Roku rywalizowali m.in. Szymon Szydełko (Sokół Sieniawa/Stal Stalowa Wola) i Grzegorz Opaliński (Korona Rzeszów/Siarka Tarnobrzeg).

Włodarz Stalowej Woli został doceniony w swojej kategorii i spośród 6 samorządowców to on został wybrany „Samorządowcem Roku 2019” w podkarpackiej piłce.

Fot. Podkarpacki ZPN

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.