Magiczny bal na rozpoczęcie ferii w Dymitrowie Dużym [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Magiczny bal na rozpoczęcie ferii w Dymitrowie Dużym [zdjęcia]

0
1 z 25

Fantastyczne kostiumy, pokazy magii, słodkie poczęstunki i świetna zabawa. To wszystko złożyło się na magiczny Karnawałowy Bal Przebierańców w Domu Ludowym w Dymitrowie Dużym, w gminie Baranów Sandomierski.

Bal zorganizowany przez sołtysa Grzegorza Ciździela i Radę Sołecką Dymitrowa Dużego odbył się w sobotę, 12 lutego i był jednocześnie rozpoczęciem ferii zimowych. O tym, że będzie to magiczne popołudnie, dzieci mogły się przekonać już na początku imprezy. Organizatorzy imprezy zaserwowali im bowiem godzinny pokaz magii w wykonaniu Magika Sebastiano.

Magik oczarował dziecięcą publiczność. Jego sztuczki budziły radość, niedowierzanie, zdziwienie i śmiech. Zabawa była tym przedniejsza, że Magik Sebastiano nie ograniczył się do pokazów posługiwania się magiczną różdżczką, czy sprawiania, że stolik zaczął latać, ale też zaprosił dzieci do wspólnej zabawy i „czarowania”.

Z podobnym entuzjazmem jak magiczne występy sztukmistrza, mali uczestnicy balu przyjęli słodki poczęstunek przygotowany przez panie z Rady Sołeckiej Dymitrowa Dużego. Przepyszne ciasta, placki, ciasteczka, galaretki i napoje wzbudziły żywe emocje nie tylko dziecięcych uczestników imprezy.

Po posiłku, zaczął się właściwi bal karnawałowy. Dzieci miały okazję wziąć udział w zabawach z animatorką, w tańcach i specjalnych karnawałowych zadaniach.

Imprezy organizowane w Dymitrowie Dużym można śledzić na profilu wsi na facebooku. Jak zapewniają sołtys i Rada Sołecka, Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci to dopiero początek.

Fot. Tomasz Młyniec

1 z 25

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.