Maja z Rytwian odpadła z „The Voice Kids”. Internauci oburzeni, bo 13-latka uchodziła za faworytkę - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Maja z Rytwian odpadła z „The Voice Kids”. Internauci oburzeni, bo 13-latka uchodziła za faworytkę

0

Ostatnie bitwy w „The Voice Kids” za nami. Z drużyny Tomsona i Barona do finału awansowali Tosia Zakrzewska, Maja Cembrzyńska oraz Ida Warskog. Zabrakło w tym składzie Mai Janowskiej z Rytwian, która przez wielu uważana była za jedną z faworytek do zwycięstwa w tej edycji programu.

W pierwszej bitwie sobotniego odcinka programu Ida pokonała Patrycję Piech oraz Oliwię Gręzak. Trio wykonał utwór Michaela Jacksona „Heal The World”. Tosia Zakrzewska pokonała w swojej bitwie Juliannę Kytową i Martynę Gregorczyk. Jej wykonanie utworu „Głupcy” Anny Karwan najbardziej przypadło do gustu Tomsonowi i Baronowi.

Z kolei Maja Cembrzyńska awansowała do sing offu, pokonując Marysię Miszk i Karolinę Kutypę. W sing offie trzy uczestniczki zostały wybrane przez trenerów do finału. Z programem pożegnali się: Maja Janowska, Kornelia Markuszewska oraz Marcel Kotuła.

Ostateczne wyniki w drużynie członków formacji Afromental nie przypadły do gustu telewidzom i internautom, którzy wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych. Szczególnie mocno krytykowano decyzję dotyczącą Mai Janowskiej, którą wiele osób widziało jako faworytkę do zwycięstwa w show.

„Thomsonowi i Baronowi ewidentnie pomyliły się Majki”, „Zdecydowanie miejsce Tosi powinna zająć Maja Janowska – głos, aparycja, wyczucie sceny, wszystko spójne i miłe dla ucha i oka!”, :Maja Janowska najlepsza! Wielki talent , ciężko zrozumieć decyzję trenerów”, „Maja Janowska powinna była przejść. Niesamowity głos i urok osobisty. Ida jest urocza, ma piękną barwę, ale w bitwie, mam wrażenie, że nie kontrolowała głosu w pełni, więc nie wiem, czemu u Mai podkreślono małe niedoskonałości. Uważam, że ma bardziej rozwinięte umiejętności wokalne”, „Ta druga Maja powinna przejść, gdyż ta Maja za bardzo śpiewa jak Viki Gabor”, „Maja Janowska to był pewniak, a tu takie zaskoczenie :(((„ – to tylko kilka z setek komentarzy, jakie pojawiły się w sieci.

„Moja przygoda w programie dobiegła końca. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam przeżyć taką piękną przygodę. Doszłam daleko, to spełnienie najskrytszych marzeń. Jestem wdzięczna całej produkcji ATM, wszystkim osobom, które spotkałam na mojej drodze – napisała Maja na Instagramie, gratulując przy okazji pozostałym uczestniczkom przejścia do kolejnego etapu.

Maja, mimo tego że odpadła z programu, ciągle ma szansę powalczyć o nagranie singla i teledysku. Do 20 kwietnia trwa głosowanie na ulubionego uczestnika programu. Głos na Maję można oddać tu:

The Voice Kids głosowanie

Fot. arch.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.