Market popularnej sieci Action zostanie otwarty w sobotę w Staszowie. Będzie dużo ciekawych promocji [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Market popularnej sieci Action zostanie otwarty w sobotę w Staszowie. Będzie dużo ciekawych promocji [zdjęcia]

0
1 z 3

30 kwietnia sieć dyskontów niespożywczych Action otworzy sklep w Staszowie. Market będzie zlokalizowany w parku handlowym przy ul. Adama Mickiewicza 31.

Na klientów czeka ponad 6000 artykułów z 14 różnych kategorii. W promocji będą m.in.: myjka ciśnieniowa Kärcher, węże ogrodowe, zewnętrzne lampy ścienne i ogrodowe, elektryczny odstraszacz owadów oraz bielizna.

– Sklep Action w Staszowie znajduje się w popularnej wśród mieszkańców lokalizacji. Niedaleko są Obwodnica Południowa i droga wojewódzka nr 765. Jestem pewien, że w naszym sklepie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Obecnie polecam szczególnie asortyment wiosenny – tematyczne dekoracje, stylową odzież, akcesoria do pielęgnacji i aranżacji ogrodu oraz porządkowania wnętrz – mówi Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action Polska.

Market Action w Staszowie zajmuje powierzchnię prawie 1000 mkw. Będzie czynny w godzinach 9:00-21:00 od poniedziałku do soboty oraz od 9:00 do 20:00 w niedziele handlowe. Action urozmaica ofertę parku handlowego w Staszowie, w którym działa sklep odzieżowy oraz centrum fitness. W sąsiedztwie znajduje się także  galeria handlowa, w której znaleźć można m.in. sklep spożywczy, sportowy, z produktami RTV i AGD, księgarnię oraz aptekę.

Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje. Tym, co wyróżnia sieć Action, jest element niespodzianki, wynikający z tego, że 2/3 asortymentu dynamicznie rotuje, a w każdym tygodniu na półkach pojawia się ponad 150 nowych produktów.

Fot. arch.

1 z 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.