Martyna Gregorczyk z Tarnobrzega potrzebuje głosów w Voice Kids 5 [wideo][zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Martyna Gregorczyk z Tarnobrzega potrzebuje głosów w Voice Kids 5 [wideo][zdjęcia]

1

W piątej edycji talent show „The Voice Kids” emitowanym przez TVP 2, wystąpiła tarnobrzeżanka Martyna Grzegorczyk. 14-latka brawurowo przeszła pierwsze etapy show i trafiła do drużyny Tomsona i Barona. Po „Bitwach” przed tarnobrzeżanką zamknęła się droga do finału, jednak wciąż ma szansę na nagrodę publiczności.

Tarnobrzeżanka w „Bitwach”, które wyemitowano w sobotę, 16 kwietnia, zaśpiewała wraz z Julianną Kytovą i Antonina Zakrzewską piosenkę Anny Karwan „Głupcy”. Choć dała z siebie wszystko, nie przeszła do finału „The Voice Kids 5”. Jurorzy przyjęli wystąp z wielkim uznaniem, prorokując karierę estradową wszystkim jego uczestniczkom, ale do finału awansowała jedynie Antonina Zakrzewska.

Mimo braku awansu do finału, Martyna Gregorczyk ma nadal szansę na cenną nagrodę – Nagrodę Publiczności. Stawką rywalizacji w „Plebiscycie PZU” jest nagranie singla z teledyskiem – a więc spełnienie marzeń 14-latki z Tarnobrzega.

W głosowaniu każdy może oddać aż 10 głosów z jednego urządzenia, wchodząc w link https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt. Głosowanie trwa do 20 kwietnia, do godz. 22.00.

 

Jeden komentarz