"Marzec z Mamą" – startuje cykl wirtualnych spotkań dla młodych mam - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 7 grudnia
ogłoszenie
reklama

„Marzec z Mamą” – startuje cykl wirtualnych spotkań dla młodych mam

0

Od 1 marca startuje cykl nieodpłatnych, wirtualnych spotkań dla młodych mam pt. „Marzec z Mamą”. Spotkania ze specjalistami od położnictwa, fizjoterapii i dietetyki będą odbywały się co tydzień przez cały miesiąc.

Cykl spotkań wirtualnych „Marzec z Mamą”, organizowany jest przez firmę aktoto, która prowadzi sklep z akcesoriami niemowlęcymi, usługi szkoleniowe, doradcze, organizuje warsztaty tematyczne dla przyszłych i obecnych rodziców o tematyce opieki okołoporodowej, okołonoworodkowej, laktacyjnej i niemowlęcej.

Zobacz także: 
– Strażacy wyciągnęli psa z Jeziora Tarnobrzeskiego [zdjęcia]

„Cykl spotkań ma pomóc przyszłym i obecnym mamom w rozeznaniu się w świecie porodu, pierwszych dni i tygodni po porodzie, zadbania o siebie w ten szczególny czas. Mamy w ciąży pytają o to co powinna zawierać wyprawka do szpitala, jak dbać o siebie w okresie okołopołogowym, o laktację, jak wrócić do swojej wagi sprzed ciąży itp. Pomoc mamom w dobie pandemii jest szczególnie ważna. Warto dotrzeć z tak ważnymi tematami do jak największej liczby przyszłych i obecnych mam – Social Media, Facebook mają duży zasięg i jest szansa, że wiele mam skorzysta z porad.” – zachęcają organizatorki cyklu.

Cotygodniowe spotkania ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem rozpoczną się 1 marca o godzinie 20:00 na fanpage aktoto i potrwają od 15 do 45 minut. Po zakończonym wykładzie będzie także czas na pytania. Wszelkie pytania dotyczące spotkania można kierować pod numery telefonu: 500293183 – Katarzyna Jugo, 506204881 – Agnieszka Tomczyk.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.