Mąż prowadził mając 2 promile. Obok siedziała pijana żona

0

Blisko dwa promile alkoholu miał w organizmie kierowca, który w sobotę spowodował kolizję w Krzeszowie i wjechał w ogrodzenie posesji. Mężczyzna jechał razem z żoną, która miała prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji.

Przed godz. 13, policjanci zostali skierowania na miejsce kolizji drogowej na skrzyżowaniu ulic Rynek i Mostowej. W zderzeniu uczestniczyły volkswagen i audi. Z relacji uczestników wynikało, że kierujący volkswagenem, na skrzyżowaniu próbował skręcić w lewo. Wymusił pierwszeństwo na prawidłowo jadącym audi. Sprawca zatrzymał się na ogrodzeniu posesji.

Kiedy na miejscu zjawili się policjanci od razu wyczuli alkohol od kierowcy volkswagena. Sprawdzili jego trzeźwość. 42-letni mieszkaniec Kustrawy miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Obok na miejscu pasażera siedziała jego żona. Kobieta miała prawie 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy sprawcy kolizji, a pojazd oddali pod opieką osobie trzeciej.

Źródło: Policja

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.