Mażoretki z Chmielowa wystąpią w serialu "Ojciec Mateusz" - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Mażoretki z Chmielowa wystąpią w serialu “Ojciec Mateusz”

2

Mistrzowski zespół mażoretek „Diament” z Chmielowa wystąpi w serialu „Ojciec Mateusz”. Na tę okazję trenerka i choreografka grupy Małgorzata Gronek przygotowała specjalne układy. Dla mażoretek zarezerwowano dwa terminy zdjęciowe.

– Moje dziewczyny są podekscytowane, ale nie mają tremy. One się stresują tylko mistrzostwami – mówi Małgorzata Gronek, trenerka zespołu.

Specjalnie pod potrzeby występu w serialu „Ojciec Mateusz”, zespół przygotował dwa nowe układy choreograficzne. Na planie filmowym wystąpi też w nowych strojach.

Zdjęcia kręcone będą w Sandomierzu. Według pomysłu scenarzystów, wokół mażoretek kręcić się będzie jeden z głównych wątków odcinka, z którym zmierzyć się będzie musiał Artur Żmijewski, odtwarzający rolę tytułowego „Ojca Mateusza”.

Udział mażoretek z Chmielowa to inicjatywa producentów serialu, którzy zwrócili się do „Diamentów” z propozycją wystąpienia w „Ojcu Mateuszu”. Pierwszy dzień zdjęciowy zaplanowano na sobotę, 27 lutego, kolejny, w marcu.

Fot. materiały „Diament” Chmielów

Udostępnij

2 komentarze

  1. Czy choc raz ojciec Mateusz może do przestępcy przyjść jako drugi po policjantach ze Sandomierza? Zawsze jest o krok przed nimi.