Mężczyzna, który napadł na wolontariuszkę WOŚP jest już w rękach policji!

1

Policjanci z wydziału kryminalnego tarnobrzeskiej komendy zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który napadł na młodą wolontariuszkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 20 na placu Bartosza Głowackiego w Tarnobrzegu. Sprawca wyrwał dziewczynie puszkę z datkami na pomoc dzieciom oraz ludziom w podeszłym wieku i uciekł. W środku było około 500 złotych.

Policjanci pracujący nad sprawą, weryfikowali każdą przekazaną informację, sprawdzali zapisy monitoringu, aby ustalić tożsamość sprawcy kradzieży. W środę wieczorem funkcjonariusze zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, gdy ten wychodził z bloku. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, czasowo przebywający w Tarnobrzegu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do winy. Zeznał, że większość skradzionych pieniędzy wydał na jedzenie. W przeszłości był już notowany za podobne przestępstwa. Wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Źródło: Policja

Share.

1 komentarz

  1. Mocno przesadzony opis osobnika:) Raczej chłoptaś, kmiotek, smarkaczyk, zdecydowanie nie mężczyzna.