reklama
Miał w domu ponad 9 kilogramów marihuany! [Zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Miał w domu ponad 9 kilogramów marihuany! [Zdjęcia]

0

Ponad 9 kilogramów suszu marihuany o wartości blisko 300 tys. złotych znaleźli policjanci w jednym z mieszkań w Stalowej Woli. 

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego stalowowolskiej komendy odkryli uprawę konopi na terenie gminy Radomyśl nad Sanem – w pobliżu rzeki San. Na miejscu zauważyli stojący przy wale przeciwpowodziowym motocykl. Jego właściciel obrywał rośliny i wkłada je go plecaka. Gdy zauważył funkcjonariuszy zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że jest to 38-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Hodował tutaj 15 krzewów konopi. W jego mieszkaniu znaleziono natomiast aż 9 kilogramów suszu. Mężczyzna przechowywał marihuanę w plastikowych beczkach. Wcześniej suszył ją na specjalnej suszarce w jednym z pokoi. Podczas przeszukania policjanci znaleźli też lampy oświetleniowe, odstraszacze zwierzyny oraz ukryte w sejfie pieniądze w kwocie ponad 8,3 tysiąca złotych.

marihuana4

Policjanci ustalili, że plantacja, na której zastali 38-latka nie była jego jedyną. W sumie miał ich aż sześć! Zlokalizowane były na terenie powiatu stalowowolskiego i dwóch sąsiednich. Na każdej rosło kilkanaście roślin. Prokuratura przedstawiła mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśniania. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Foto: Policja Stalowa Wolamarihuana2

marihuana marihuana3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.