reklama
Miała odczarować dom seniorce. Kobieta straciła pieniądze - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Miała odczarować dom seniorce. Kobieta straciła pieniądze

0

Wczoraj do domu mieszkanki powiatu staszowskiego przyszła kobieta, która oferowała sprzedaż pościeli. Gdy 77-latka oznajmiła przybyłej kobiecie, że nie ma pieniędzy, ta namówiła ją na wróżby. W efekcie końcowym seniorka straciła 1000 zł.

W poniedziałek, 6 czerwca, do domu mieszkanki gminy Łubnice zapukała kobieta, która oferowała zakup pościeli za kwotę 50 zł. Gdy 77-letnia seniorka oznajmiła, że nie ma pieniędzy, ta zaproponowała jej wróżby. Poprosiła, aby starsza kobieta przyniosła kurze jajko, które zawinęła w ścierkę i rozbiła o stół. Następnie wzięła kubek z wodą, położyła do góry dnem, tak, że woda się nie wylewała. W trakcie wykonywania tych czynności 77-latka według zaleceń miała się modlić. Po upływie kilku minut nieznajoma kobieta poprosiła, aby seniorka przyniosła wszystkie pieniądze, które ma w domu, aby nikt nie umarł. 1000 zł, które kobieta przyniosła „wróżka” zawinęła w ścierkę.

Zobacz także:
– Piosenki, życzenia, prezenty i … wyznania miłosne. Urodziny Jacka Cygana w Sandomierzu [zdjęcia]
– Dziś otwarcie neolitycznej osady w Kopcu
– Dzień Dobry TVN w Sandomierzu! [wideo]

W następnej kolejności kazała seniorce zawiązać ją na supeł i zanieść do drugiego pomieszczenia. Po wszystkim poprosiła, aby odprowadzić ją do drogi. Gdy 77-letnia staruszka wróciła do domu i odwinęła ścierkę zorientowała się, że pieniędzy nie ma.

Źródło: KPP Staszów

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.