Mielec zasłynął szturmem na galerię handlową

0

Galeria Handlowa Navigator jest największym obiektem tego typu w regionie mieleckim. Wydarzenia z dnia jej otwarcia odbiły się szerokim echem w całym kraju.

Navigator to galeria należąca do sieci E.Leclerc, największa galeria handlowa w Polsce, którą ta firma otworzyła. – Honorem jest dla mnie to, że mogę inaugurować otwarcie tego centrum – powiedział Michel-Edouard Leclerc, który przyjechał do Mielca na uroczystość otwarcia, która miała miejsce 16 listopada. Obiekt ma 25 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej, jego operator zakłada, że do wiosny będzie w całości zapełniony punktami handlowymi i usługowymi, w tym czterosalowym kinem. E.Leclerc jest trzecim właścicielem tego projektu, w ciągu około 10 miesięcy dokończył budowę i otworzył galerię dla klientów. Pierwsze plany zakładały, że galeria będzie czynna w 2014 roku, ale kłopoty finansowe inwestora sprawiły, że budowa znacznie się opóźniła.

Na otwarcie Navigatora czekał tłum około tysiąca mieszkańców Mielca i okolic. Gdy drzwi zostały otwarte klienci ruszyli biegiem by skorzystać z promocji. Wywrócone zostały bariery ochronne, kilka osób upadło. Na szczęście tłum szybko się opanował, nikomu nic się nie stało. Nagrania wideo z tego zajścia trafiły szybko do mediów i krążą od kilku dni po całej Polsce. Powstają też parodie relacji z otwarcia Navigatora. Jedna z ogólnopolskich telewizji przygotowała nawet reportaż do serwisu informacyjnego. Zarządzający galerią handlową w Mielcu z pewnością nie spodziewali się tak dużego rozgłosu.

jm1911a

jm

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.