Mieli w domach marihuanę, amfetaminę, tabletki ekstazy i grzyby halucynogenne. Sześć osób w rękach policji

0

Na ternie powiatu staszowskiego zatrzymano sześć osób, które posiadały znaczne ilości środków odurzających. Grozi im kara do 10 lat więzienia. 

Wczoraj i w poniedziałek od wczesnych godzin rannych kieleccy oraz staszowscy policjanci realizowali działania na terenie powiatu staszowskiego w stosunku do osób, które podejrzewali, że mogą trudnić się nielegalnym procederem  związanym z przestępczością narkotykową. Ich efektem było ujawnienie znacznych ilości rożnych środków odurzających i zatrzymanie w tej sprawie sześciu osób. Wszyscy to mieszkańcy powiatu staszowskiego w wieku od 19 do 30 lat.

W mieszkaniach mężczyzn  policjanci ujawnili ponad 650 gramów suszu roślinnego, wstępnie zidentyfikowanego jako marihuana oraz 42 gramy substancji, której wstępne badanie wykazało, że jest to amfetamina. Oprócz tych substancji stróże prawa ujawnili tabletki ekstazy, małe ilości grzybów halucynogennych oraz akcesoria służące do ważenia i mielenia suszu roślinnego. Policjanci będą wyjaśniać teraz w jaki sposób mężczyźni weszli w posiadanie narkotyków oraz gdzie miały one trafić.

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Ze swojego postępowania będą tłumaczyć się przed sądem. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Policja Staszówmarihuana

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.