Mieszkaniec Gorzyc miał w garażu 10 kilogramów marihuany! - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Mieszkaniec Gorzyc miał w garażu 10 kilogramów marihuany!

0

Tarnobrzescy policjanci przejęli ponad 10 kilogramów marihuany. W związku z tą sprawą zarzuty posiadania i udzielania znacznej ilości narkotyków usłyszało pięciu mężczyzn. Podejrzani usłyszeli łącznie aż 21 zarzutów.
Policjanci z wydziału kryminalnego KMP w Tarnobrzegu zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali pięciu mężczyzn podejrzanych o posiadanie, udzielanie i uprawę znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania garażu, który wynajmował 24-letni mieszkaniec Gorzyc, zabezpieczono blisko 10 kg narkotyków.
Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Dalsze postępowanie wykazało, że w sprawę są zamieszane inne osoby – czterej mężczyźni, mieszkańcy powiatu sandomierskiego, opatowskiego i tarnobrzeskiego. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni nabywali marihuanę od 24-latka, ale sami też uprawiali konopie. Podejrzani usłyszeli łącznie 21 zarzutów.

Czyny te naruszyły przepisy ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii i są zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 5. Akt oskarżenia trafił już do sądu.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.