Mieszkanka gminy Zaleszany walczy o 1. miejsce w islandzkim konkursie - Tygodnik Nadwiślański
środa, 1 grudnia
kondolencje
reklama

Mieszkanka gminy Zaleszany walczy o 1. miejsce w islandzkim konkursie

0
Mieszkanka gminy Zaleszany Joanna Idec wraz ze swoim projektem dostała się do międzynarodowego konkursu na centrum termalne w Islandii. Projekt należy do czołówki najlepszych i walczy o 1. miejsce.

We wtorek, 15 grudnia wójt gminy Zaleszany Paweł Gardy poinformował na swoim profilu facebook’owym o nie lada osiągnięciu mieszkanki Kotowej Woli (gm. Zaleszany) . Dostała się ona do konkursu na projekt obiektu termalnego w Islandii i walczy główną wygraną.

Projekt Joanny Idec wyłoniony został spośród 50 prac konkursowych. Bardzo nas cieszy, że mieszkanka naszej gminy, a obecnie studentka jednej z wrocławskich uczelni, dostała się ze swoją praca do finałowej 10. Chcielibyśmy jej pomóc, w związku z czym prosimy o wsparcie – mówi wójt gminy

Oprócz nagrody przyznawanej przez jury, którą jest realizacja projektu, prace będą nagrodzone również przez publiczność. W celu oddania swojego głosu należy zalogować się na stronie i kliknąć serduszko znajdujące się pod zdjęciem projektu pt. “Thermal blue – Project of hot springs pools”.


Link do głosowania znajduję się TUTAJ.
 
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.