reklama
Mietek Szcześniak z zespołem w finale 13.edycji „Choinki życzeń” w Tarnobrzegu! [zapowiedź] - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 25 września
reklama

Mietek Szcześniak z zespołem w finale 13.edycji „Choinki życzeń” w Tarnobrzegu! [zapowiedź]

0

Tegoroczna edycja kultowej już imprezy dobroczynnej – „Choinki życzeń”, organizowanej cyklicznie przez Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu nabiera mocy. Niezmiennie będzie kwesta sianka, licytacja drzewka, koncert oraz bal. Wszystko to na przestrzeni grudnia, stycznia i lutego.

Dwunasta edycja naszej akcji zakończyła się zbiórką o wartości 59 tysięcy złotych, które przeznaczyliśmy na zakup dwóch wózków inwalidzkich, pionizatora, bieżni oraz laptopa dla potrzebujących dzieci – Mateusza, Kacperka i Emilki. Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wyjechali też na dwudniową wycieczkę – mówi z radością organizator Paweł Gospoś. To jednak nie wszystko, bo stowarzyszenie wsparło również innych potrzebujących tarnobrzeżan: małą Kornelkę walczącą o zdrowe serce oraz DPS w Mokrzyszowie.

Tego roku będzie równie wyjątkowo, co w poprzednich latach. Poniżej przedstawiamy plan wydarzeń wpisujących się w 13.edycję „Choinki życzeń”, na którą zaprasza sam Mietek Szcześniak.

  • 8 grudnia br. – pakowanie sianka wraz z mieszkańcami Tarnobrzega podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na placu Bartosza Głowackiego
  • 15 grudnia – kwesta sianka przy kościele MBNP na Serbinowie oraz u dominikanów, licytacja drzewka na antenie Radia Leliwa
  • 9 stycznia 2020 r. – Koncert Noworoczny Mietek Szcześniak z zespołem, Kościół MBNP na Serbinowie
  • 15 lutego 2020 r. – bal wieńczący 13. „Choinkę życzeń” z akcentem kabaretowym

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.