„Miłość i polityka” w Nowej Dębie

0

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza na komediową sztukę teatralną „Miłość i polityka” w wykonaniu rzeszowskiego Teatru „Bo Tak”.

Spektakl zostanie wystawiony na scenie SOK w niedzielę 10 kwietnia 2016 r. o godz. 18:00. Bilety w cenie 40 zł można kupować w sekretariacie oraz kasie SOK. Rezerwacje telefoniczne pod nr tel. 15 846 24 10. Zapraszamy!
„Miłość i polityka” Pierre’a Sauvila w reżyserii M. Sławińskiego, to błyskotliwa, francuska komedia, która przeniesie nas w świat walki o władzę, pieniądze i miłość. Jak wiele jesteśmy w stanie poświęcić, by tego wszystkiego nie stracić? Czy wierność jest dziś w cenie i czy może zostać przehandlowana za reputację? „Miłość i polityka”, to ostra satyra, która odkrywa ciemne oblicze polityki, mimo francuskiego rodowodu, nietrudno przenieść ją na grunt polskich realiów. Intryga zawiązana jest wokół ministra, który sam przyznaje, że uszczknął trochę pieniędzy to tu, to tam, oraz posła z tej samej partii, który nieuczciwość kolegi chce wykorzystać w sprytny sposób. To przedstawienie lekkie i przyjemne, pełne dowcipnych dialogów oraz zaskakujących zwrotów akcji.

Dobry wybór dla wszystkich, którzy szukają w teatrze rozrywki, ale także dla tych, którzy z teatru chcą wyjść z poczuciem, że spektakl, który przed chwilą zobaczyli, skłania do refleksji.
Reżyserem spektaklu jest Marcin Sławiński – aktor, reżyser, absolwent warszawskiej PWST. Rzeszowskiej publiczności znany z realizacji takich spektakli jak: „Prawda” F. Zellera w Teatrze „Bo Tak” oraz „Przyjazne dusze”i „Szalone nożyczki” w Teatrze im. W. Siemaszkowej.
W spektaklu występują: Mariola Łabno – Flaumenhaft, Beata Zarembianka, Robert Chodur, Kornel Pieńko, Marek Kępiński.
Czas trwania spektaklu – 85 minut bez przerwy
Teatr „Bo Tak” został założony w 2013 r. przez dwie aktorki Teatru Siemaszkowej z Rzeszowa: Mariolę Łabno-Flaumenhaft oraz Beatę Zarembiankę. Zrzesza świetnych aktorów, którzy już gościli w naszym mieście chociażby przy okazji sztuki „Szalone nożyczki”, „Prawdy” czy „Zapisków oficera Armii Czerwonej”.

Spektakl „Miłość i polityka” odbędzie się 10 kwietnia 2016 r. o godz. 19:00 w sali widowiskowej Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.
Cena biletu: 40 zł.
Rezerwacje: 15 846 2410 lub sok.kultura@gmail.com
Rezerwacje nie opłacone do 5 kwietnia przepadają.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.