---
Motocyklista uderzył w drzewo. Miał przy sobie metamfetaminę. Był pod jej wpływem? [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Motocyklista uderzył w drzewo. Miał przy sobie metamfetaminę. Był pod jej wpływem? [zdjęcia]

1
1 z 4

Dozorem policji oraz poręczeniem majątkowym zakończyła się brawurowa jazda 29-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Mężczyzna w minioną środę kierując motocyklem doprowadził do zdarzenia drogowego na terenie powiatu opatowskiego. Ponadto posiadał przy sobie 20 gramów metamfetaminy. Mężczyzna ma również na swoim koncie aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

W minioną środę około godziny 15 dyżurny opatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty w miejscowości Truskolasy. Na miejscu okazało się, że 29-letni mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego, kierując motocyklem suzuki wypadł z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna nie odniósł poważnych obrażeń. Okazało się natomiast, że posiadał przy sobie 20 gramów metamfetaminy. W trakcie czynności wyszło również na jaw, że nie powinien w ogóle wsiadać na jednoślad, ponieważ ma zakaz prowadzenia pojazdów. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy, jednak jego stan psychofizyczny wskazywał, że może znajdować się pod działaniem innych środków. Kierującemu została pobrana krew do badań, od ich wyników zależy dalszy los mężczyzny.

Wczoraj 29-latek usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. Prokurator Prokuratury Rejonowej w Opatowie zastosował w tym przypadku dozór policji oraz poręczenie majątkowe.

1 z 4
Udostępnij

Jeden komentarz

  1. “Mężczyzna ma również na swoim koncie aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.”

    Jak widać, następny dawca organów, nawet bardzo się tym przejął.
    Do roboty skierować do kamieniołomów o misce wody i misce ryżu.

Zostaw odpowiedź