Motocyklowy Weekend Kupały - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 28 czerwca
reklama

Motocyklowy Weekend Kupały

0

Przez trzy dni, w Przybysławicach k. Klimontowa odbywał się będzie plenerowy festyn pod takim właśnie hasłem. Wezmą w nim udział miłośnicy motocykli, którzy podejmowani będą w Dworze na Wichrowym Wzgórzu. Impreza obfitować będzie w dużą dawkę muzyki. Organizatorzy zaplanowali kilka ciekawych koncertów. W piątek 21 czerwca od godz. 19.30 na scenie wystąpią kolejno zespoły: LARZ RELLER BAND z Ukrainy, S.N.O.W oraz Makar Trio.

W sobotę 22 czerwca o godz. 20 zagrają grupy: Marcepan, Na Bani i Celtic Tree. O północy rozpocznie się puszczanie wianków na wodę, a pół godziny później plenerowa projekcja „Starej baśni” Jerzego Hoffmana. Zakończenie motocyklowego zlotu przewidziane jest na godz. 10 w niedzielę 23 czerwca. Wstęp na wszystkie koncerty i towarzyszące zlotowi wydarzenia jest bezpłatny.
Honorowy patronat nad imprezą sprawuje wójt Klimontowa Ryszard Adam Bień, a jej organizatorami są: Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Sandomierskie Stowarzyszenie Miłośników Motocykli oraz Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.