Na krajowej "9" w Nowej Dębie będzie odcinkowy pomiar prędkości - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 5 grudnia
reklama

Na krajowej „9” w Nowej Dębie będzie odcinkowy pomiar prędkości

1

Kolejnych 39 odcinków dróg będzie kontrolowanych przez pomiary prędkości. Kilka z z nich ustawionych zostanie w województwie podkarpackim, w tym m.in. w Nowej Dębie.

Generalny Inspektor Transportu Drogowego ogłosił przetarg na dostawę i montaż urządzeń odcinkowych pomiarów. Pojawią się w 13 województwach w kraju na różnych kategoriach dróg, w tym na autostradach.

5 z nich usytuowanych zostanie na terenie województwa podkarpackiego. Na liście widnieje m.in. Nowa Dęba. Odcinkowy pomiar prędkości ma zostać ustawiony na DK9 od ul. ks. Henryka Łagockiego 113 (przy wjeździe do miejscowości od strony Radomia) do skrzyżowania z ul. Korczaka (obok sklepu Unimet).

Zobacz także:
– Kierowca tira zjechał naczepą do rowu… trafił wprost do policyjnej celi

Odcinkowy pomiar prędkości ma pojawić się także na ul. Sandomierskiej w Nisku (DK77). Co więcej, przygotowana została także lista rezerwowa. Na niej znalazły się Gorzyce (odcinek ul. Sandomierska 2 – ul. Sandomierska 123, DK77).

odcinkowy pomiar prędkości w nowej dębie

Jeden komentarz

  1. Odcinek od początku miejscowości od Tarnowskiej Woli do zjazdu do JW jest tak szeroki, że powinno być tam ograniczenie do 70. Resztę drogi przez Dębe i tak ciężko jechać szybciej niż 60

Zostaw odpowiedź