reklama
reklama
Nagi mężczyzna w masce karnawałowej wystraszył grzybiarki w gm. Grębów - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 6 października
reklama

Nagi mężczyzna w masce karnawałowej wystraszył grzybiarki w gm. Grębów

5

Niebywałego szoku doznały dwie kobiety, które wczoraj o poranku wybrały się na grzyby do lasu na terenie gminy Grębów. Spotkały tam mężczyznę, którego jedynym ubiorem była… karnawałowa maska. Przerażone kobiety powiadomiły o incydencie policjantów.

W niedzielę, tuż po godzinie 9, funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie z gminy Grębów, dotyczące grasującego w lesie ekshibicjonisty, ubranego jedynie w maskę karnawałową. Przerażone kobiety, które w tym czasie szukały grzybów, na widok nagiego mężczyzny uciekły z miejsca zdarzenia, a o incydencie niezwłocznie poinformowały policję.

– Zgłaszająca poinformowała, że wybrała się wraz ze znajomą na grzyby, a podczas pobytu w lesie między Sokolnikami a Zabrniem Górnym, zauważyły nagiego człowieka, który miał mieć na twarzy maskę okolicznościową. Kobiety bardzo się wystraszyły i uciekły z miejsca zdarzenia – poinformowała „Tygodnik Nadwiślański” podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Policja zatrzymała 22-latka poszukiwanego za pobicie, a także znieważenie niemieckich funkcjonariuszy


Przerażone kobiety nie były w stanie dokładnie opisać wyglądu i wskazać wieku mężczyzny, wspomniały jedynie, że był wysoki i dobrze zbudowany. Funkcjonariusze dokładnie przejrzeli teren, lecz nie znaleźli sprawcy.

Policja apeluje o ostrożność i nie udawania się do lasu samotnie. Jeśli zaś zauważymy tam coś niepokojącego, należy niezwłocznie skontaktować się z służbami.

 

5 komentarzy

  1. Po kuśce nie poznały??Chyba jakiś przyjezdny… A mówią, że baby ch…em nie wystraszy. A tu proszę. Ha,ha,ha.