reklama
Nagrania z polowania i imprezy tarnobrzeskich myśliwych w "Faktach TVN" [W najnowszym numerze] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Nagrania z polowania i imprezy tarnobrzeskich myśliwych w „Faktach TVN” [W najnowszym numerze]

6

Myśliwi z tarnobrzeskiego Koła Łowieckiego „Leśnik” należącego do Polskiego Związku Łowieckiego zostali ustrzeleni. Przez kamerę. Nagranie ich polowania na kaczki i imprezy po polowaniu, zrobione z ukrycia, stało się hitem internetu. Materiał na ten temat wyemitowały też 28 września, w głównym wydaniu, „Fakty TVN”.

Myśliwi twierdzą, że stali się ofiarami nieuczciwego, zmanipulowanego polowania z nagonką, zaś nagranie zostało zmontowane. Z kolei organizacje zwalczające polowania składają przeciwko myśliwym doniesienie do prokuratury. Zarzuty są poważne: łamanie ustawy o ochronie przyrody, polowanie w obecności dziecka i noszenie broni po spożyciu alkoholu.

Czytaj w papierowym
i elektronicznym wydaniu „Tygodnika Nadwiślańskiego”.

6 komentarzy

  1. kto ma uprawneinia na bron ? i kto je wydaje? jedno jest pewne bidoka nie stac na takiw cudzyslowiu sport

  2. I jeszcze się pultają?? Mogę duuuużo powiedzieć na temat jacy są naprawdę..To i tak Was TVN przedstawił w dość dobrym świetle..Ha,ha

  3. No co Wy, przecież każdy lubi się napić przy dobrej zabawie. A że akurat z bronią w ręku…no cóż…taka pasja 🙂

  4. Klituś Bajduś na

    „Myśliwi twierdzą, że stali się ofiarami nieuczciwego, zmanipulowanego polowania z nagonką, zaś nagranie zostało zmontowane.”
    Ofiarami jesteście? Naprawdę? Pokazali was takimi jakimi w rzeczywistości jesteście. Oficjalnie to super ludzie a tak naprawdę to tacy jak na przedstawionym filmie.