Nagrodzono najlepsze lokalne inicjatywy minionego roku! ZDJĘCIA!

0

DSC_0660 (Medium)2 marca podczas uroczystej gali “Lokalne Inicjatywy 2013” w Zamku w Baranowie Sandomierskim poznaliśmy laureatów konkursu „Inicjatywa. Innowacja. Integracja”.

Nagrodę główną w wysokości tysiąca złotych otrzymało „Stowarzyszenie Sandomierski Szlak Jabłkowy” za inicjatywę o nazwie „Gospodarstwa winiarskie na Sandomierskim Szlaku Jabłkowym”.

Konkurs nazywał się: „Inicjatywa. Innowacja. Integracja” i myślę, że nasz projekt realizował wszystkie jego cele. Zrzeszyliśmy winiarzy z naszego regionu – producentów winorośli i winoogrodników, którzy mają winiarnie, produkują wino i sadzonki – po to, aby stworzyć szlak turystyczny, który będzie ich promował, a przy okazji także Sandomierz i całą Sandomierszczyznę. Wiadomo, że Polska nie jest znana z winnic, a jednak się nam udało. Nasi winiarze są teraz są teraz bardzo mocno zintegrowani. Obecnie zrzeszamy sześć winnic. Wcześniej każda działa na własną rękę, co znacznie ograniczało ich możliwości (…) – mówi Monika Iskierka ze Stowarzyszenia Sandomierski Szlak Jabłkowy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy: Gala Lokalne inicjatywy 2013

Więcej w papierowym wydaniu TN.

Share.

Comments are closed.