Najpopularniejsza hulajnoga 2020 – Xiaomi MiJia M365

0

Boom na tanie i ekologiczne hulajnogi elektryczne w największych europejskich miastach sprawił, że trend szybko przeniósł się również do naszego kraju. Moda rozwija się coraz dynamiczniej, co widać po ilości pojazdów mknących ulicami dużych aglomeracji każdego dnia. Rozwiązanie pozwala na ominięcie korków i szybkie dotarcie do celu – zakładu pracy, siedziby uczelni, centrum handlowego czy siłowni. Znajduje również zastosowanie jako pojazd do rekreacji.

W obszarach silnie zurbanizowanych i dużych skupiskach ludzi problemem staje się nie tylko przemieszczanie przy pomocy samochodów prywatnych i komunikacji publicznej, ale również znaczne zanieczyszczenie powietrza, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość spalin generowanych w korkach podczas porannych i popołudniowych godzin szczytu. Hulajnogi to pojazdy o zerowej emisji zasilane czystą energią. Przyczyniają się więc bezpośrednio poprawy jakości powietrza na zaludnionych terenach nowoczesnych metropolii.

Na uwagę zasługują również oszczędności wynikające nie tylko z niskiego kosztu energii elektrycznej potrzebnej do przejechania jednego kilometra, lecz również brak opłat za garażowanie czy postój w strefie płatnego parkowania. Niewielkich rozmiarów hulajnogę możemy złożyć i trzymać w szafie. Dodatkowo możemy się zatrzymać praktycznie w dowolnym miejscu, nie tracimy więc cennego czasu na poszukiwanie wolnych miejsc do zaparkowania przed sklepem czy centrum treningowym.

Xiaomi MiJia M365 – hulajnoga z miejską duszą

Tania i praktyczna hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 to jeden z najpopularniejszych modeli, który szturmem podbija światowe rynki i europejskie metropolie w 2020 roku. Dlaczego warto wybrać taki pojazd jako alternatywę samochodu lub autobusu?

• Ekonomia – niski koszt zakupu i eksploatacji. Udział kosztów ładowania akumulatora w rachunkach za prąd jest marginalny i niezauważalny. Jednocześnie oszczędzamy pieniądze, które w normalnych warunkach wydalibyśmy na bilety, paliwo, przeglądy techniczne, ubezpieczenie OC i ewentualne naprawy samochodu.

• Oszczędność czasu – nie stoisz w korkach i nie jesteś zależny od opóźnień komunikacji miejskiej. Sam wybierasz, którą trasą jedziesz i decydujesz o ewentualnych skrótach terenami zielonymi czy postojach na szybką kawę w drodze do pracy.

• Przyjazność środowisku – ekologia to jeden z kluczowych czynników, który sprawia, że warto wspierać przesiadanie się Polaków z samochodów prywatnych na hulajnogi elektryczne. Pomagają w tym również usługi wypożyczania pojazdów „na minuty” oferowane przez wiele firm w największych polskich miastach.

• Łatwe użytkowanie – nie potrzeba specjalnych umiejętności ani uprawnień do kierowania tego typu sprzętem. Prostota użytkowania sprawia, że skorzystać z niej może dosłownie każdy – dziecko, dorosły, jak i osoba starsza.

Gołym okiem można dostrzec, że hulajnogi elektryczne są coraz częściej spotykane nie tylko w nowoczesnych, dużych aglomeracjach, ale również miastach powiatowych czy niewielkich wsiach z dala od cywilizacji. Modele z dużym akumulatorem i wydajnym silnikiem, pozwalające rozpędzić się do kilkudziesięciu kilometrów na godzinę, mające jednocześnie zasięg rzędu 50-100 km stanowią w tym wypadku realną alternatywę dla samochodu.

Obecnie nie musisz dysponować dużym budżetem i już za kwotę 1500-2000 zł kupisz fabrycznie nowy pojazd wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań podnoszących komfort jazdy i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. Sprawdzi się on podczas dojazdów do miejsc, takich jak siedziba firmy, sklep osiedlowy czy kawiarnia. A jak prezentuje się na tle innych hulajnóg elektrycznych sprwadzisz na https://hulajnogi-ranking.pl/ranking/xiaomi-mijia-m365/.

Jakie cechy wyróżniają hulajnogi elektryczne Xiaomi?

Nowoczesna hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 to propozycja dla tych, którzy szukają solidnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. Dlaczego warto ją kupić? Jakimi cechami użytkowymi wyróżnia się na tle konkurencji z tej samej półki cenowej?

• Spora prędkość maksymalna wynosząca 25 km/h, która nie wpływa negatywnie na zużycie akumulatora czy jego szybsze wyczerpywanie się.

• Kilka trybów jazdy – zwykły, pozwalający czerpać radość ze wszystkich parametrów hulajnogi, ekonomiczny, zmniejszający osiągi, ale poprawiający zasięg oraz tempomat, dzięki któremu – podobnie jak w samochodzie – będziesz utrzymywał stałą prędkość bez konieczności trzymania ręki na manetce.

• Widoczność na drodze i bezpieczeństwo jazdy po zmroku, dzięki nowoczesnemu i energooszczędnemu oświetleniu LED-owemu, co jest przydatne zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym.

• Solidny i wydajny akumulator produkcji LG zapewniający wysoki zasięg rzędu nawet 30 kilometrów przy ekonomicznej, spokojnej jeździe, który możemy naładować przez noc w ciągu zaledwie 5 godzin.

• Wysoki udźwig pozwalający na podróżowanie osoby dorosłej wraz z bagażem o sumarycznej wadze nawet 100 kilogramów.

• Zaawansowany system KERS, który pozwala na odzyskiwanie energii wydzielanej w trakcie spowalniania pojazdu i ładowanie nią akumulatora, co zwiększa zasięg. Bardzo praktyczne rozwiązanie zwłaszcza przy nagłych zjazdach.

• Bardzo mała waga wynosząca 12,5 kg plasuje model w ekstraklasie ultralekkich hulajnóg miejskich z napędem elektrycznym.

• System szybkiego składania podestu z dodatkowymi zabezpieczeniami pozwala na bezproblemowe podróżowanie z pojazdem w pociągu albo schowanie go w bagażniku samochodu osobowego.

• Wysokiej jakości wyświetlacz LCD – bardzo wyraźny, pozwalający na monitorowanie parametrów jazdy.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązanie w postaci funkcjonalnej aplikacji na telefon pod nazwą M365 Tools, dzięki której – poprzez połączenie z modułem Bluetooth – monitorujemy i kontrolujemy wszystkie dostępne dla użytkownika parametry jazdy w dowolnym momencie.

Najlepszy stosunek jakości do ceny? Xiaomi MiJia M365!

Bez wątpienia Xiaomi MiJia M365 to niekwestionowany lider w swojej klasie. Za nieco ponad 1500 zł otrzymujemy model dorównujący dużo droższej konkurencji, jednocześnie wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań (aplikacja mobilna, system KERS), które stanowią pionierskie nowinki techniczne w branży hulajnóg elektrycznych.

Jeżeli szukasz ekonomicznego rozwiązania, które pozwoli Ci na sprawne podróżowanie po miejskiej dżungli to ten produkt, jest dla Ciebie. Dzięki niemu sporo zaoszczędzisz i pomożesz w dbaniu o nasze wspólne dobro, jakim jest czyste powietrze.

Tą i inne pojazdy elektryczne znajdziesz na hulajnogi elektryczne electricfeel.pl

Artykuł partnera

Share.

Comments are closed.