Największa w Polsce szkoła matematyki zaprasza na zajęcia do Sandomierza!

0

Ogólnopolska sieć Szkół Matematyki „2plus2”, która liczy ponad 85 oddziałów w kraju i poza jego granicami (Czechy, Ukraina, Węgry, Chorwacja, Kazachstan, Serbia) rozpoczęła rok szkolny w Sandomierzu.

Szkoła ma praktycznie ofertę dla każdego. Udziela korepetycji nie tylko jako przygotowania do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych i szóstoklasisty, ale prowadzi także korepetycje dla dzieci chcących poprawić swoje oceny, zwiększyć pewność siebie na lekcjach, lub przygotować się do konkursu.

szkola (4)

Ale lekcje matematyki to nie wszystko. Dodatkowo w Sandomierzu będą się odbywać lekcje koncentracji.

szkolaPod koniec października do oferty wprowadzimy nowe zajęcia – mówi dyrektor szkoły Marcin Kruszyński. – Pod nazwą naszej nowej szkoły, Level Up, kryją się lekcje koncentracji, szybkiego kojarzenia faktów, zapamiętywania. To jest nasz kolejny projekt edukacyjny, który przygotowaliśmy w oparciu o wieloletnie praktyki w prowadzeniu szkoleń tego typu. Lekcje są wymagające, a jednocześnie zabawne i na pewno pomogą w nauce oraz sztuce zapamiętywania dzieciom już od 6. roku życia, poprzez podstawówkę, do gimnazjum.

Szkoła otwarta jest od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych. Z zajęć matematycznych można skorzystać każdego dnia. Uczniowie wykupują abonament, w wysokości 185zł, który pozwala na skorzystanie z 2 do 4 lekcji w tygodniu. Zajęcia trwają przez cały rok szkolny – można z nich korzystać regularnie przez kilka miesięcy lub według własnych potrzeb.

Więcej informacji na temat zajęć matematycznych: tel. 48 880 527 021, email: norbert.gozdek@2plus2.edu.pl

Wstępne zapisy i propozycja zajęć Szkoły Myślenia Level-Up: Marcin Kruszyński tel. 600 078 920 2plus2 Sandomierz ul. Słowackiego 37 (Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących) 27-600 Sandomierz. (artykuł sponsorowany) 

szkola (2)

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.