reklama
Napadł z nożem na policjantów! - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 12 sierpnia
reklama

Napadł z nożem na policjantów!

0

Wczoraj staszowscy policjanci zatrzymali 61-letniego mężczyznę, który w trakcie wykonywania przez mundurowych czynności służbowych zaatakował ich nożem. 

Do zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem na terenie Gminy Bogoria. Staszowscy policjanci po doprowadzeniu do miejsca zamieszkania 61-letniego mężczyzny, który miał trzy promile alkoholu pozostawili go w jego domu. Zachowanie 61-latka nie wskazywało na to co zrobił później. Po wyjściu z domu mundurowi usłyszeli niepokojące słowa małżonki doprowadzonego „on ma nóż”. Reakcja stróżów prawa była natychmiastowa, wbiegli do domu i zobaczyli wcześniej doprowadzanego mężczyznę z nożem w ręku idącym w ich kierunku oraz wykrzykującego groźby pozbawienia życia mundurowych. Mężczyzna nie reagował na wydawane przez mundurowych polecenia, więc reakcja stróżów prawa była błyskawiczna. Widząc idącego dalej w ich kierunku mężczyznę z nożem obezwładnili go, a następnie po zatrzymani przewieźli do policyjnego aresztu.
Teraz krewki 61-latek gdy wytrzeźwieje będzie tłumaczył się przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Świętokrzyska Policja

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.