Narkotyki w BMW. Zatrzymano 4 mężczyzn z powiatu sandomierskiego - Tygodnik Nadwiślański
środa, 25 maja
reklama

Narkotyki w BMW. Zatrzymano 4 mężczyzn z powiatu sandomierskiego

0

Zatrzymaniem 4 mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających zakończyła się nocna kontrola pojazdu przeprowadzona na terenie gminy Samborzec. Policjanci przy osobach poruszających się samochodem BMW ujawnili zabronione substancje. Spośród zatrzymanych 19 i 23-latek usłyszeli zarzuty, grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Sandomierscy policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie nocnej służby z 10 na 11 maja w miejscowości Kobierniki zatrzymali do kontroli drogowej osobowe BMW.

Pojazdem poruszało się 4 mężczyzn – wszyscy są mieszkańcami powiatu sandomierskiego w wieku od 19 do 35 lat. Funkcjonariusze mając pewne podejrzenia, postanowili dokonać kontroli osób pod kątem posiadania przez nich zabronionych substancji. Już po chwili przy 23-letnim kierującym niemieckim autem policjanci ujawnili zawiniątko z suszem roślinnym i białą substancją, które ukryte było w paczce po papierosach.

Zobacz także:
Mężczyzna chciał targnąć się na swoje życie na moście w Sandomierzu

Ponadto policjanci znaleźli pod siedzeniem pojazdu kolejne zawiniątko z białym proszkiem. Badania policyjnym narkotestem wykazały, że ujawnione substancje to marihuana oraz amfetamina i jej pochodne o łącznej wadze 8 gramów. Wszyscy czterej mężczyźni zostali zatrzymani.

Wczoraj policjanci dokonali przeszukań w ich domach. W mieszkaniach 19 oraz 23-latka znaleźli łącznie około 40 gramów suszu roślinnego i ponad 14 gramów białego proszku, wstępnie zidentyfikowanych jako marihuana i amfetamina.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów dwóm z czwórki zatrzymanych mężczyzn. W myśl przepisów prawa, za posiadanie tych substancji grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Sandomierz

Zostaw odpowiedź