Narkotyki w BMW

0

PolicjaPonad 40 gramów marihuany zabezpieczyli policjanci z Gorzyc u 20-letniego kierowcy BMW. Czarnorynkowa wartość narkotyku szacowana jest na 1,2 tys. złotych.

Policjanci pełniący służbę na terenie Gorzyc około godziny 19 zatrzymywali do kontroli samochód marki BMW. Jego kierowca nie zareagował na sygnał nakazujący zatrzymanie, przyspieszył i zaczął uciekać. Stróże prawa rozpoczęli pościg. Po pewnym czasie kierowca zatrzymał samochód, zamknął go i zaczął uciekać pieszo. Przed policjantami schował się między budynkami.

Funkcjonariusze przypuszczali, że w samochodzie może znajdować się coś nielegalnego. Na miejsce wezwano dodatkowy patrol. Policjanci obejrzeli dokładnie pojazd i znaleźli susz roślinny przypominający ziele konopi.

Po kilkunastu godzinach 20-latek zgłosił się do jednostki Policji w Tarnobrzegu. Okazało się, że ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a zabezpieczony w jego samochodzie susz był narkotykiem.

Kierowca BMW został przesłuchany i przedstawiono mu zarzuty posiadania narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. 20-latek został objęty dozorem policyjnym oraz zastosowano poręczenie majątkowe w kwocie 500 złotych.

 

Share.

Comments are closed.