Nastolatka wjechała autem wprost pod TIR-a. Nie żyje pasażer - Tygodnik Nadwiślański
niedziela, 26 czerwca
reklama

Nastolatka wjechała autem wprost pod TIR-a. Nie żyje pasażer

4
1 z 3

Do tragedii doszło w piątek, 16 kwietnia, około godziny 18.30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 79 z drogą powiatową. Osobowa toyota kierowana przez 19-latkę wjechała prosto pod tira marki volvo.

– Toyota kierowana przez 19-latkę skręciła nagle z DK-79 w drogę podporządkowaną, wjeżdżając prosto pod tira. Doszło do zderzenia – informuje młodsza aspirant Joanna Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Uderzenie w bok toyoty okazało się opłakane w skutkach. Zarówno kierująca autem kobieta, jak i pasażer, zostali ranni i uwięzieni w rozbitym samochodzie. Aby ich uwolnić, wezwani na miejsce strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego.

19-latka po wyciągnięciu z rozbitej toyoty została odwieziona przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. W tym czasie załoga drugiej karetki próbowała reanimować 27-letniego pasażera rozbitego samochodu osobowego. Niestety, akcja okazała się daremna i mężczyzna zmarł.

Wypadek spowodował całkowite zablokowanie ruchu na drodze krajowej nr 79. Utrudnienia trwały przez kilka godzin.

Fot. materiały policji i straży pożarnej

1 z 3

4 komentarze

  1. Są też samochody dla dzieci i piaskownice dla dorosłych. Czy się mylę?

  2. Zagapiła się czy jak? pójdzie siedzieć za takie coś #NalezySie tylko współczucie

    • Nie osadzajcie tak pochopnie.Kazdego moze cos takiego spotkac.😡Nie pomyslicie o rodzicach jaka to trauma dla wszystkich.