Niebawem gala XVI edycji Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”

0

30 listopada po raz szesnasty odbędzie się uroczysta Gala Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i Programu Certyfikującego Najlepsze Produkty Spożywcze Podkarpackiego “Smaczne bo Podkarpackie”. Laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce.

Gala będzie zwieńczeniem Kongresu “Business Without Limits” oraz targów “Made in Podkarpackie”. Uczestnicy Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i Programu Certyfikującego “Smaczne bo Podkarpackie” zaprezentują się przed prawie tysięczną publicznością. Wydarzenie to będzie świetną okazją do pokazania wciąż poszerzającego się wachlarza unikatowych produktów oraz nowoczesnych usług firm z regionu, które dynamicznie rozwijają się, wychodząc na rynek ogólnopolski i zagraniczny.

30 listopada okaże się, które z firm biorących udział w Konkursie “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” i w Programie Certyfikującym „Smaczne bo Podkarpackie” szacowne grono Kapituły postanowiło wyróżnić i nagrodzić statuetkami. Wybór najlepszych wśród 150 znakomicie funkcjonujących firm, które walczyły o wyróżnienia w kilku kategoriach, był trudny. Ocenione zostały firmy mikro, małe i duże. Kapituła dokonała również oceny ich produktów i usług. W programie certyfikującym eksperci sprawdzili ponadto, które z produktów spożywczych Podkarpacia spełniają najwyższe normy jakościowe.

– W naszym regionie mamy coraz szersze grono przedsiębiorców, którzy świadomie i z determinacją realizują swoje wizje ekspansji lokalnego biznesu. Docenić tu należy samorządy wojewódzkie, powiatowe, miejskie i gminne, które mocno wspierają rozwijającą się gospodarkę i dzięki którym wzmacnia się poczucie tożsamości regionalnej. Ta tożsamość buduje wspólnotę podkarpackiego biznesu, której dopełnieniem jest Podkarpacka Nagroda Gospodarcza, przyznawana firmom już od 16 lat – powiedział Paweł Zając, dyrektor Centrum Promocji Biznesu.

Wręczenie wyróżnień i nagród uświetni niezwykła oprawa artystyczna. Zgodnie z hasłem przewodnim kongresu “Made in Podkarpackie” przed publicznością wystąpią artyści świata muzyki, z Magdaleną Andres na czele, finalistką tegorocznej edycji “Mam Talent”, okrzykniętą polską Adele. Gala będzie też okazją, by poznać innych podkarpackich wokalistów i instrumentalistów: Małgorzatę Boć, Katarzynę Sztabę-Adamczyk, Krzysztofa Delikata, Macieja Słysza, Eryka Malesę, Bartka Bąka oraz Adriana Kasprzyka.

Partnerem Konkursu “Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” jest Bank PeKaO SA. Uroczystość transmitować będzie patron medialny TVP Rzeszów.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.