Niedziela nad Jeziorem Tarnobrzeskim (18 lipca)... zanim przyszły chmury [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
środa, 29 czerwca
reklama

Niedziela nad Jeziorem Tarnobrzeskim (18 lipca)… zanim przyszły chmury [wideo]

6

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu znad Jeziora Tarnobrzeskiego, który nagraliśmy w niedzielę 18 lipca, w godzinach przedpołudniowych. 

Do południa plaża zapełniała się miłośnikami kąpieli i opalania. Z pewnością nie będzie to jednak rekordowa niedziela nad jeziorem. Plany wielu osobom, które wizytę nad brzegiem akwenu zaplanowały na późniejsze godziny pokrzyżowała bowiem nagła zmiana pogody.

 

6 komentarzy

 1. Witam wszystkich sympatycznych Panów:) Jestem szczupłą, sympatyczną dziewczyną o miłej aparycji. Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu. Oczywiście szczegóły spotkania możemy uzgodnić telefonicznie. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/profil_monika69

  • “Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu”

   Ja lat 60, mam jeszcze połowe włosów na głowie, kilka zębów. Proponuję spotkanie w tarnobrzeskim WC /pałacyk za pińcet tysięcy złotych). Jest w nim rzeczywiście jak w pałacyku. Wszystko automatyczne.

   “monika69”
   Czy to Twój kochanie wiek? jeśli tak to super :-)))

 2. Najważniejsze, że nie ma tłumów ludzi albo morza ludzi. przynajmniej jest bezpiecznie względem covidka.

 3. Babcia klozetowa na

  Chciałbym zarobić jako „babcia klozetowa”. Jest taka możliwość? Niechaj ktoś zapoda info.

 4. Połowa lata minęła a tarnobrzeg ani grosza nie zarobił za wjazdy salochodow nad jezioro Na nic nie ma pieniedzy ale zarządzający miastem maja gest !!!! Szkoda ze za nasze !!!