Niedziela nad Jeziorem Tarnobrzeskim (18 lipca)... zanim przyszły chmury [wideo] - Tygodnik Nadwiślański

Niedziela nad Jeziorem Tarnobrzeskim (18 lipca)… zanim przyszły chmury [wideo]

6

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu znad Jeziora Tarnobrzeskiego, który nagraliśmy w niedzielę 18 lipca, w godzinach przedpołudniowych. 

Do południa plaża zapełniała się miłośnikami kąpieli i opalania. Z pewnością nie będzie to jednak rekordowa niedziela nad jeziorem. Plany wielu osobom, które wizytę nad brzegiem akwenu zaplanowały na późniejsze godziny pokrzyżowała bowiem nagła zmiana pogody.

 

Udostępnij

6 komentarzy

 1. Witam wszystkich sympatycznych Panów:) Jestem szczupłą, sympatyczną dziewczyną o miłej aparycji. Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu. Oczywiście szczegóły spotkania możemy uzgodnić telefonicznie. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/profil_monika69

  • “Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu”

   Ja lat 60, mam jeszcze połowe włosów na głowie, kilka zębów. Proponuję spotkanie w tarnobrzeskim WC /pałacyk za pińcet tysięcy złotych). Jest w nim rzeczywiście jak w pałacyku. Wszystko automatyczne.

   “monika69”
   Czy to Twój kochanie wiek? jeśli tak to super :-)))

 2. Połowa lata minęła a tarnobrzeg ani grosza nie zarobił za wjazdy salochodow nad jezioro Na nic nie ma pieniedzy ale zarządzający miastem maja gest !!!! Szkoda ze za nasze !!!

Zostaw odpowiedź