reklama
Aktualizacja! Niedzielny koncert w Tarnobrzegu odwołany - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Aktualizacja! Niedzielny koncert w Tarnobrzegu odwołany

0

Aktualizacja – ze względu na warunki pogodowe, zaplanowany na dziś, niedzielę, 23 sierpnia, na godzinę 17.00, plenerowy koncert Anny Pintal w parku dzikowskim został odwołany. Recital znanej tarnobrzeskiej artystki odbędzie się w innym terminie.

Wakacyjne niedziele w Tarnobrzegu mijają pod znakiem dobrej muzyki. Dzieje się tak za sprawą organizowanych przez Tarnobrzeskie Stowarzyszenie Inicjatyw Artystycznych FRAM plenerowych koncertów w parku dzikowskim. 23 sierpnia, na godzinę 17. przed Zamkiem Dzikowskim zaplanowano koncert „Muzyka płynąca z serc” Anny Pintal, znanej tarnobrzeskiej pianistki, dyrygentki chóru, akompaniatorki i pedagoga wokalistyki. Ponieważ jednak aura płata figle, impreza stanęła pod znakiem zapytania.

– Ciągle mamy nadzieję, że koncert będzie mógł się odbyć. Wszystko zależy jednak od rozwoju sytuacji i warunków atmosferycznych. Jeżeli będzie deszczowo, przełożymy koncert Anny Pintal na wrzesień. Decyzja odnośnie dzisiejszego występu zapadnie około godziny 15. – poinformował „Tygodnik Nadwiślański” Dariusz Chmielowiec, szef FRAMU.

O tym, czy koncert się odbędzie w zaplanowanym terminie, poinformujemy na portulu tyna.info.pl

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.