Niespodzianka w Nowej Dębie. Regiofutbol - przegląd weekendu [klasa okręgowa, Stalowa Wola] [zdjęcia]

17:27, 03.11.2019 KR Aktualizacja: 17:27, 03.11.2019

Przyjemną niespodziankę swoim kibicom sprawili piłkarze Stali Nowa Dęba. Podopieczni Andrzeja Majdańskiego wygrali z LZS-em Ździary.

Przed tym spotkaniem Ździary zajmowały 3. miejsce w tabeli ligi okręgowej podokręgu Stalowa Wola. Z kolei Nowa Dęba również była trzecia tylko... od końca. Nie przeszkadzało to jednak piłkarzom Stali. Gospodarze w drugiej połowie strzelili jedynego, decydującego o losie wyniku gola. Warto zaznaczyć, iż później LZS Ździary nie wykorzystał rzutu karnego i cenne 3 punkty zostały w Nowej Dębie.

Dobry mecz zagrali piłkarze TS "Transdźwigu" Stale, którzy w prestiżowym dla siebie meczu z rezerwami Siarki Tarnobrzeg wygrali aż 4:0 (1:0). Pierwszy gol padł szybko, bo już w 6. minucie meczu. Do bramki Siarki trafił Jeczeń. W drugiej części spotkania klasycznego hattricka - trzy bramki pod rząd w jednej połowie - zaliczył Stąporski. Zawodnik Stalów strzelał w 58., 73. i 78. minucie meczu.